20230213 152028  13. lutego 2023r. powitaliśmy w naszej szkole babcie i dziadków, rodziców  oraz rodzeństwo uczniów klas: II a, II b i  I a,   z okazji  wzruszającego  Święta Babci i Dziadka. Podczas przygotowanego koncertu, wnuczęta zaprezentowały najbliższym rozmaite  swoje talenty: recytatorskie, wokalne, aktorskie, taneczne i plastyczne.  Każda klasa opracowała i wystawiła  inną  inscenizację teatralną na motywach  znanych baśni pt. : „Śnieżka”, „Dzielny Tomcio i dwunastu braci” , „Calineczka”. Teatrzyki  wzbogacone zostały  muzyką, tańcem, rekwizytami, kostiumami oraz bajkową scenografią,  wykonaną z wykorzystaniem materiałów pozyskanych  w ramach projektu  „Laboratoria Przyszłości”.  Po koncercie dzieci wręczyły swoim dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, pamiątkowych zdjęć, rozmów, zwiedzania sal lekcyjnych, wspomnień z dawnych lat szkolnych, chwil wzruszenia. Wychowawcy klas bardzo dziękują rodzicom za pomoc w organizacji i przygotowaniu uroczystości.