IMG 608015 lutego 2023 r. naszych czwartoklasistów odwiedził policjant z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku - Pan Dariusz Trepka. Spotkanie poświęcone zostało problemowi demoralizacji, z której przejawami spotykamy się na co dzień w szkole i poza nią. Uczniowie chętnie zadawali pytania i podawali przykłady zachowań, których nie akceptują. Przypomnieli sobie znaczenie tak ważnych słów jak tolerancja i szacunek do drugiego człowieka. Poruszony został temat "hejtu" w internecie oraz zagrożeń mogących pojawić się w wirtualnej przestrzeni. Uświadomiono uczniom, iż w sieci nie ma osób anonimowych, a publikowanie za pomocą środków masowego przekazu obraźliwych tekstów, zdjęć, filmików, może przynieść sporo kłopotów. Spotkanie z młodzieżą miało charakter luźnej dyskusji, dzięki której młodzi ludzie mogli wypowiedzieć się w ważnych dla nich sprawach i uzyskać interesujące ich odpowiedzi.