skiing 1723857 1920 1 980x653Świetlica szkolna we współpracy z Główną Komendą Policji w Warszawie zaprasza uczniów z klas I – VIII do udziału w konkursie plastycznym lub utworzenie spotu 60 sekundowego na temat: ,,Dekalog narciarza” - ,,Bezpieczeństwo na nartach bądź desce snowboardowej”. Praca plastyczna powinna być wykonana samodzielnie dowolną techniką plastyczną tzn. malowanie kredkami, rysowanie kredkami, ołówkiem, węglem, mazakami. Na arkuszu formatu A3 maksymalnie, czyli 297 mm na 420 mm. Praca plastyczna nie może być wyklejana cekinami, papierem kolorowym, bibułą, kaszą, watą, koralikami i innymi materiałami. Praca może być wykonana przy użyciu graficznych programów komputerowych. Można łączyć poszczególne techniki w jednej pracy. Prace należy składać do dnia 1.03.2023 r. do pani Moniki Famulskiej, lub pani Pauliny Gurazdy. Kryteria oceny pracy to :- wartość merytoryczna i artystyczna, oryginalność podejścia do tematu, wartość artystyczna.