dyplom

W dniu 24.02.2023 r. w Kleszczowie odbyły się Mistrzostwa powiatu bełchatowskiego w skoku wzwyż. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Kęsicka. Za zajęcie I miejsca otrzymała medal, dyplom oraz nagrodę rzeczową. Serdecznie gratulujemy !

88438CF6 C2AF 4E2D 8EDF 1618B72727A5medale1

 

 

Nasi uczniowie osiągają również sukcesy w konkursach międzynarodowych. Przykładem takiego konkursu jest Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY, który corocznie przeprowadzany jest w naszej szkole. Uczniowie: Oliwia Bielec – kl. VIIa i Patryk Białas – kl. VIIb zostali wyróżnieni w tym właśnie konkursie. Wyróżnienie w takiej randze konkursu, to ogromny sukces. Bardzo im gratulujemy i życzymy powodzenia na następnym turnieju.  

Jest nam niezmiernie miło, że nasi uczniowie poza zajęciami oferowanymi przez naszą szkołę, rozwijają swe zainteresowania i pasje na zajęciach w innych klubach sportowych. Rywalizacja ta przynosi im dużo satysfakcji a jednocześnie wspomoaga ich osobisty rozwój. Przykładem takich sukcesów są osiągnięcia Karola Gołczyka w karate kyokushin i Natalii Kesickiej w lekkoatletyce. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii. 

Uczennica naszej szkoły  NATALIA KĘSICKA(klasa 6C) zdobyła złoty medal za zajęcie I miejsca w biegu na 300m oraz brązowy medal w skoku w dal w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w lekkiej atletyce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Brawo Natalka!

image0000001

image0000