Uwaga!! (w szczególności dotyczy nowych użytkowników)

W związku z problemami technicznymi i brakiem możliwości zalogowania się do dziennika internetowego Uonet + poprzez wiadomość powitalną, przekazujemy instrukcję postępowania w celu uzyskania dostępu do platformy przez Rodziców i Uczniów.

Aby rozpocząć procedurę pierwszego logowania lub odzyskiwania hasła należy postępować według poniższej instrukcji. 

Przejdź na stronę dziennika internetowego klikając w link https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminagomunice/ - link ten służy do wejścia do dziennika więc warto go sobie dodać do zakładek lub pamiętać, że adres ten znajduje się na naszej stronie internetowej (górne menu - zakładka dziennik). Po wykonaniu tych czynności powinniśmy zobaczyć stronę logowania do dziennika. (przykładowy widok poniżej) 

 

Klikamy zaloguj się.

Otworzy się strona na której wybieramy opcję Przywróć dostęp.

 

 

Otworzy się strona na której wpisujemy podany adres wychowawcy adres email, zaznaczamy Nie jestem robotem i klikamy Wyślij.

 

 

Kolejnym krokiem jest zalogowanie się na swoją pocztę i odczytanie wiadomości od firmy Vulcan (przykładowy screen poniżej).

 

 

Po kliknięciu w aktywny link zostaniemy przeniesieni na stronę, na której ustawimy nowe hasło. 

 

 

 

Po przeprowadzeniu tych czynności logujemy się do dziennika korzystając z adresu https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminagomunice/ lub z przekierowania ze strony szkolnej.

 

 

Pamiętajmy, że tę instrukcję stosujemy podczas pierwszego logowania oraz przy procedurze odzyskiwania hasła.