20230216 114843

16 lutego 2023 roku reprezentanci klas VIII naszej szkoły wzięli udział w XIV Konferencji Logistycznej pod hasłem „Z logistyką na Ty”, zorganizowanej przez Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku. Odpowiedziliśmy na zaproszenie do udziału w dwóch konkurencjach odbywających się przy okazji tego wydarzenia. Był to konkurs na wykonanie makiety środka komunikacji zewnętrznej lub wewnętrznej. Prace naszych uczennic z klasy VII i VIII zostały zaprezentowane na wystawie szkolnej, urządzonej na sali gimnastycznej ZSDiOŚ. Wzięliśmy również udział w Powiatowym Konkursie towarzyszącym konferencji, a mianowicie w Logistycznej Grze Terenowej. Zmagania konkursowe były bardzo emocjonujące, nasi uczniowie wykazywali się w wielu ciekawych zadaniach, kształcili swoje logistyczne umiejętności rywalizując z innymi drużynami z powiatu radomszczańskiego. W tym współzawodnictwie drużyna z klasy VIII a odniosła sukces. Oliwia Bielec, Wiktoria Kaczmarczyk, Weronika Kazior, Julia Śliwińska i Krzysztof Płomiński zajęli I miejsce. Pozostali uczestnicy konkursowych zmagań też spisali się doskonale, a różnice w punktacji były bardzo niewielkie. Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla wszystkich uczniów - uczestników tego wydarzenia.

Podczas wizyty w ZSDiOŚ mieliśmy również okazję zobaczyć pokazy technik interwencji w wykonaniu uczniów tej szkoły oraz musztrę i pozycje strzeleckie. A przy okazji Tłustego Czwartku skosztowaliśmy łakoci, które przygotowali uczniowie klas gastronomicznych. Było pysznie. Dziękujemy serdecznie ZSDiOŚ za zaproszenie na konferencję.

Opiekunami uczniów naszej szkoły były Panie Magdalena Sobocińska i Małgorzata Czupiała.