IMG 20240327 11384727 marca 2024 r. w remizie OSP w Chrzanowicach zostały przeprowadzone eliminacje szczebla gminnego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” dla uczniów szkół podstawowych. Wzięła w nich udział młodzież z PSP
w Gomunicach oraz ZSP w Chrzanowicach.

W części pisemnej młodzi miłośnicy pożarnictwa z I i II grupy wiekowej zdawali test jednokrotnego wyboru. Osoby, które zdobyły najwięcej punktów przystąpiły do części ustnej.

Miło nam poinformować, że przedstawiciele naszej szkoły uzyskali następujące wyniki:

I grupa wiekowa

II miejsce: Jacek Świątkowski

II grupa wiekowa

II miejsce: Wojciech Jagiełło

W przerwie turnieju pomiędzy eliminacjami pisemnymi a ustnym konkursem finałowym, młodzież miała okazję zwiedzić remizę OSP w Chrzanowicach oraz zapoznać się ze sprzętem będącym na wyposażeniu jednostki.

Gratulujemy wszystkim bardzo dobrych wyników.