IMG 20230601 0905051 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka, czyli święto wszystkich dzieci. Dzień ten jest oderwaniem od nauki, czasem radości i zadowolenia.

W naszej szkole uczniowie IV - VIII mieli wiele atrakcji. Rano SU zorganizował przegląd talentów – „Mam talent”. W kategorii śpiew, wzięły udział następujące uczennice: Patrycja Barańska, Karolina Kowalczyk, Amelia Olborska, Zuzia Wlaźlak. W kategorii taniec, zaprezentowały się: Sara Robaszek, Helena Płomińska, Iga Sowińska, Basia Bednarska, Maja Grzywańska. Antonina Dudek wyrecytowała wiersz, Kacper Szyjewski w ekspresowym tempie ułożył 4 kostki Rubika, Jędrzej Hofman grał na keyboardzie a Ksawery Kozak śpiewał i grał na gitarze. Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali I-wsze miejsca, bo każdy zaprezentował się wspaniale.

Później wychowankowie wzięli udział w zawodach sportowych, gdzie konkurowali
z uczniami ze szkoły z Chrzanowic.

Gorące podziękowania dla Rady Rodziców i wójta gminy p. Pawła Olejniczaka za poczęstunek dla wszystkich uczniów oraz za atrakcje: dmuchane zamki, zjeżdżalnie.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka, niech trwa cały rok!