IMG 1078W dniu 13 kwietnia 2023 trzy uczennice naszej szkoły wzięły udział w powiatowym konkursie poezji obcojęzycznej - "Jak to cudownie brzmi". Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku, patronat nad konkursem objęło starostwo.
Uczennice zaprezentowały wiersze w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Wszystkie trzy uczennice wypadły rewelacyjnie -  Anna Gębicz zajęła I miejsce w kategorii język angielski, Maja Frączak zajęła I miejsce w kategorii język niemiecki, Celina Świech zajęła III miejsce w kategorii język rosyjski. Gratulujemy dziewczynom wspaniałych wyników.
To nie jedyne osiągnięcie Anny Gębicz. W tym roku szkolnym jako jedyna uczennica naszej szkoły zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.