image 6483441Dziś odbył się szkolny etap konkursów Powiatowego Dnia Języków Obcych. W konkursie na filmik „Dlaczego warto uczyć się języków?” nasza szkołę będą reprezentowały  w ZSE w Radomsku dwa zespoły: 1. Anna Gębicz i Aleksandra Wilczek; 2. Łukasz Kwapiński i Aleksander Gonera.

W konkursie „Foreign Masterchef”, umiejetnościami kulinarnymi popiszą się: 1. Margarita Tkacz i Amelia Olborska; 2. Piotr Minias i Olaf Radziszewski, którzy przygotowali potrawy charakterystyczne dla Niemiec, USA i Wielkiej Brytanii.

W konkursie na „Portret Królowej Elżbiety II” spośród 15 przepięknych prac jury wyłoniło dwie należące do Kacpra Bednarczyka i Pauliny Grzejszczak, które zostaną zaprezentowane szerszej publiczności. Na razie wszystkie prace można podziwiać na gazetce językowej w korytarzu szkolnym.

W konkursie wiedzy będą walczyć o zwycięstwo Anna Gębicz i Aleksander Gonera. Oby powtórzyli sukces z ubiegłego roku. Trzymamy kciuki!