IMG 20230220 11302020 lutego 2023 roku uczniowie z klasy VIa Publicznej Szkoły Podstawowej w Gomunicach uczestniczyli już po raz drugi w wycieczce do Częstochowy.

Celem wyjazdu był Park Trampolin „Stacja Grawitacja”. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m. in. parku trampolin, parku linowego, ścianki wspinaczkowej, toru przeszkód Ninja oraz basenów wypełnionych gąbkami.

Pobyt w tym miejscu, okazał się wspaniałą lekcją wychowania fizycznego. Skacząc na trampolinach, uczniowie rozwijali ogólną sprawność fizyczną, koordynację ruchową oraz kształtowali właściwą postawę ciała. Wspólne skakanie wprawiło wszystkich w znakomity nastrój, wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii. Po całej zabawie udaliśmy się na posiłek do restauracji.

Organizatorem wycieczki była p. Żaneta Kowalska-Dyja. Opiekunem – dyrektor szkoły – p. Izabela Świątkowska.