83032E79 1B34 4251 9631 0C429CC2674F Dyrektor, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w organizację 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który już za momencik wystartuje w hali GOSiR. Przygotowania do dzisiejszej uroczystości poprzedzone były kilkudniowymi działaniami. Nauczyciele - zadbali o dekorację do wykonania, której niezbędne okazały się pomoce zakupione w ramach projektu #Laboratoriumprzyszłości; Rodzice - zatroszczyli się o zaopatrzenie szkolnej kawiarenki w przeróżne słodkości; Uczniowie - zaprezentują na scenie swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne; Dyrektor szkoły - przychylnym okiem patrzy na wszystkie nasze pomysły i wspiera dobrym słowem. Startujemy o 15. Zapraszamy wszystkich.