DSC 0317           13 – piątek, nie był dniem pechowym lecz „zabawowym”. W tym bowiem dniu w naszej szkole odbył się gminny bal karnawałowy. Po otwarciu balu przez wójta naszej gminy, dyrektora szkoły oraz dyrektora przedszkola rozpoczęła się karnawałowa zabawa, a tajemniczości balu dodawały weneckie maski. W kawiarenkach przygotowanych przez Radę Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej  w Gomunicach oraz  Publicznego Przedszkola w Gomunicach  można było spróbować przepysznych, różnorodnych słodkości. Dźwięki muzyki, które rozbrzmiewały w pięknie ubranej hali sportowej „porywały” do tańca od najmłodszych do najstarszych. Uczestnicy zabawy mogli się posilić również ufundowanymi przez Wójta Gminy Gomunice – p. Pawła Olejniczaka słodkościami.

A po zabawie czas na odpoczynek!!! Rozpoczęliśmy bowiem ferie zimowe!!!