image 67222785 W I półroczu tego roku szkolnego klasy Va i Vb realizowały innowację pedagogiczną z języka angielskiego z wykorzystaniem ogólnopolskiego programu dla szkół pt.: „Nauka słownictwa z programem InstaLing”.

Głównym celem innowacji było zdobywanie wiedzy w sposób kreatywny, wzbogacanie zasobów słownictwa w  przyjaznej atmosferze, bez zbędnego stresu.

W miesiącach październik-grudzień uczniowie klas V uczestniczyli w „Jesiennym Wyzwaniu Insta.Ling”, które polegało na wykonywaniu codziennej sesji w programie. Dodatkowym atutem wykorzystania aplikacji był fakt, że pozwalała ona na odsłuchanie wymowy słówek. Dzięki szczegółowym raportom można było śledzić systematyczność pracy i stopień opanowania materiału przez uczniów. Wgląd w raporty z postępów dzieci mieli również rodzice. Spora grupa uczniów w znaczący sposób poprawiła swoją znajomość słownictwa z języka angielskiego.

Na szczególne wyróżnienie zasługują Julia Wrońska (Va) i Zuzanna Filocha (Vb), które wytrwale pracowały z programem i przyswoiły największą ilość słówek. Kolejne wyzwanie podjeła klasa VIb. Życzymy owocnej pracy!

Za udział w XIX Edycji Programu Insta.Ling nasza szkoła otrzymała Certyfikat Jakości Kształcenia, przyznawany w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling pod patronatem MEN.

Więcej informacji na temat programu na stronie:  https://instaling.pl/

Włącz Insta.Ling!