Trwa karnawał – radosny czas tańców i zabaw.

11 stycznia 2013r.w naszej szkole odbyły się bal karnawałowy. Na parkiecie królowały wróżki, czarodziejki, czarodzieje, czarownice, cyganki, fakirowie a także ich pomocnicy: koty i psy Do tańca przygrywał p. Arkadiusz Frankowski, który uczył nas różnych kroków tanecznych. Dzieci brały udział w różnych konkursach, pląsach i zabawach. Atmosfera podczas całego balu była fantastyczna.

Podczas tegorocznego balu, rada rodziców zorganizowała kawiarenkę. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy poprowadzili Kawiarenkę - to dzięki ich pracy i zaangażowaniu udało się zebrać ponad 450 zł. Nie byłoby takiego sukcesu bez wspaniałych ciast, pączków i innych słodkości przyniesionych przez  Rodziców - za wszystko jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Na koniec pragniemy jeszcze podziękować wszystkim tym z Państwa, którzy byli na balu i odwiedzili  kawiarenkę.