image 50435073W tym roku nasza szkoła przystąpiła do projektu wymiany kartek świątecznych w języku angielskim ze Szkołą Podstawową w Kamieńsku. Klasy V, VI i VII samodzielnie wykonały 50 kartek z życzeniami w języku obcym. Głównym celem inicjatywy było utrwalenie tradycji składania życzeń świątecznych w formie pocztówkowej oraz wymiana doświadczeń językowych.

Uczestnicy akcji na pewno zgodzą się, że nawet najciekawszy sms, mms, e-mail czy e-kartka nie zastąpią tradycyjnej, papierowej, kolorowej świątecznej kartki. Na twarzach naszych uczniów widać było zadowolenie z tak drobnego gestu jakim jest otrzymanie świątecznej kartki z życzeniami. Serdecznie pozdrawiamy nasze koleżanki i kolegów z Kamieńska!