IMG 20231205 133150555 HDR4 i 5 grudnia odbyły się w Sieradzu mistrzostwa naszego województwa w unihokeju klas VII - VIII. W rozgrywkach tych wzięło udział łącznie 11 szkół (6 w kategorii chłopców i 5 w kategorii dziewcząt). W finale wzięły udział reprezentacje szkół, które okazały się najlepsze w zawodach rejonowych.  Rozgrywki chłopców w pierwszej rundzie zostały przeprowadzone systemem grupowym – drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup, a w finale turnieju spotkały się najlepsze szkoły z poszczególnych grup. W wyniku rozegranych spotkań reprezentacja chłopców została sklasyfikowana na 5 miejscu.

Rozgrywki dziewcząt zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym”. Po zakończonych rozgrywkach okazało się, że reprezentacja naszej szkoły zajęła 2 miejsce. Dziewczęta z naszej szkoły miały identyczny bilans (3 wygrane i 1 przegrana), jak drużyna która została mistrzem naszego województwa.