IMG 20230925 09170425 września odbył się w naszej szkole próbny alarm przeciwpożarowy z udziałem strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gomunicach. Współuczestniczył w nim także uczeń naszej placówki - Igor Kozak. Wychowanek został uświadomiony, jak należy zachować się w sytuacji zagrożenia zdrowia i wraz z wszystkimi osobami sprawnie, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i znajomości drogi ewakuacyjnej, opuścił budynek szkoły. Na miejscu zbiórki, Igor mógł podziwiać nowy samochód ratowniczo – gaśniczy naszych ochotników. Załoga straży pożarnej zapoznała także chłopca ze sprzętem pożarniczym, który ma na wyposażeniu wóz strażacki. Igorek z ogromnym zainteresowaniem wszystko oglądał. Było bardzo sympatycznie. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć z przedstawicielami OSP w Gomunicach. Dziękujemy naszym wspaniałym PANOM STRAŻAKOM ;)