IMG 20230607 1032077 czerwca po raz kolejny udaliśmy się do ulubionego przez nas miejsca – Parku Trampolin w Częstochowie. Pobyt sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.

Po rozgrzewce, pod okiem instruktorów,  uczniowie wykonywali ciekawe ćwiczenia, grali
w piłkę siatkową, a nawet próbowali robić salta. Pobyt w Parku Trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą.

Park jest  doskonałą alternatywą dla siłowni, czy innych sposobów spędzania czasu. Największą zaletą tego miejsca jest niezależność od pogody.

Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: pani Żaneta Kowalska-Dyja i pan Dariusz Dyja.