168407920830111 maja odbył się w Radomsku finał Powiatowego Turnieju w Piłkę Nożną. W finale tym wzięły udział cztery szkoły – zwycięzcy eliminacji grupowych, które zostały rozegrane 9 maja. Oprócz naszej szkoły w rundzie finałowej wzięły jeszcze udział następujące szkoły: PSP nr 1 z Radomska, PSP nr 6 z Radomska oraz PSP nr 9 z Radomska. Finał został rozegrany systemem „każdy z każdym”. W wyniku przeprowadzonych rozgrywek nasza szkoła zajęła drugie miejsce.

Naszą reprezentację tworzyli uczniowie: Krzysztof Płomiński – kapitan, Sebastian Rogowicz, Piotr Minias, Olaf Radziszewski, Filip Smużyński, Bartosz Lisiecki, Igor Grudziński, Mateusz Bareła, Damian Grzejszczak, Patryk Białas, Robert Robaszek.