338858347 900908774508597 4977334901322060194 n

05 kwietnia odbyło się wręczenie dyplomów za konkursy związane ze świętami Wielkiej Nocy. Oto ich wyniki:
Konkurs - WIELKANOCNY WYSTRÓJ SALI:
I miejsce: klasa IVb
II miejsce: klasa IVa
III miejsce: klasa Va, klasa VIa, klasa VIIIc
Konkurs - KARTKA WIELKANOCNA lub OZDOBA WIELKANOCNA:
KARTKA WIELKANOCNA:
I miejsce: Kornel Stefanek, kl. VIa, Grzegorz Turlejski, klasa IVa
II miejsce: Sara Robaszek, klasa IVb, Natan Gronostaj, klasa IIb
III miejsce: Aleksandra Bergier, klasa Ia, Kacper Kulka, klasa VIa, Olga Świech, klasa IIb
Wyróżnienie: Szymon Maj, klasa IVa, Brajan Więdlak, klasa Ia, Zofia Jarocka, klasa Ia, Antonina Głowacka, klasa IIb
OZDOBA WIELKANOCNA
I miejsce: Wojciech Jagiełło, klasa IVb, Julia Piekarek, klasa IIIb
W dniu wczorajszym nagrodzono również kilkunastu uczniów klas IV - VIII, którzy wzięli udział w Quizie dotyczącym projektowania i obsługi #drukarki3D i udzieli poprawnych odpowiedzi na zadane pytania. Prezentacja wydruku 3D oraz projektowania obwodów elektronicznych Forbot i ich programowania odbyła się dla wszystkich uczniów naszej szkoły podczas I Dnia Wiosny. Rozlosowano zwycięzców i wręczono im nagrody w postaci wydrukowanych figurek na naszej drukarce Adventure4. Sprzęt, jak i materiały eksploatacyjne oczywiście zakupione w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursach. Gratulujemy zwycięzcom. Kartki Wielkanocne z życzeniami zostały przekazane Przyjaciołom szkoły.