IMG20221115083158Byliśmy ostatnio świadkami pięknej uroczystości w naszej szkole, przygotowanej przez uczniów i nauczycieli. Ta podniosła i wartościowa akademia, wzbogacona wspólnym śpiewem Roty, Mazurka Dąbrowskiego oraz nietuzinkowym wokalem dziewcząt, uświadamia nam istotę wartości takich jak: Bóg, Honor, Ojczyzna.

Jednym z widzów tego widowiska (nie boję się użyć tego słowa) był Igor. Kim jest Igor? Otóż jest to pogodny, wrażliwy chłopiec, uczeń klasy czwartej, doskonale znany i lubiany przez społeczność szkolną. Tego dnia zrodził się pomysł fotografowania szczególnie ważnych chwil w naszej szkole. Pomysł Igora! Okazało się bowiem, że jest to jego ulubiona forma spędzania czasu wolnego.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii, w której znajdują się fotografie dekoracji, która została przygotowana przez uczniów naszej szkoły, również tych najmłodszych z klas I – III, pod czujnym okiem swoich pań. Obok nich nie można było przejść obojętnie.

Pomysł mogliśmy wprowadzić w życie dzięki programowi „Laboratoria przyszłości”, skąd pozyskaliśmy aparat fotograficzny.