DSC 0210„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.“ —  Janusz Korczak

Dzień Edukacji Narodowej to wspólne święto uczniów i nauczycieli. Uczciliśmy je biorąc udział w uroczystej akademii, dziękując naszym pedagogom, składając im życzenia i recytując wiersze. Część artystyczną uświetniła zabawna przedmiotowa lista przebojów oraz piękne układy choreograficzne naszych tancerek. Dziękujemy serdecznie zaproszonym gościom za obecność i mądre słowa, a uczniom za cudowne emocje.

Uroczystość przygotowali: Aleksandra Tazbir, Aneta Rumik, Katarzyna Grobel, Ewa Lesiak, Aneta Kowalczyk, Arkadiusz Frankowski, ks. Kamil Cieśla.