W niedzielę, 18 września uczniowie naszej szkoły rozwijali swoje sportowe zainteresowania biorąc udział w turnieju „Łódką w stronę unihokeja”. Była to świetna okazja do integracji unihokejowego społeczeństwa z naszego regionu, a co równie istotne możliwość podnoszenia umiejętności w gronie najlepszych zawodników z województwa. Zawody rozegrano w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej. Wzięły w nich udział 32 drużyny nie tylko z Łodzi i województwa łódzkiego, ale także z Opalenicy i Wrocławia. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny – dziewczęta (rocznik 2010 i młodsze), chłopcy (rocznik 2010 i młodsi), dziewczęta (rocznik 2008 – 2009) i chłopcy (rocznik 2008 – 2009). Wszystkie zespoły spisały się bardzo dobrze, a najbliżej zwycięstwa była drużyna starszych chłopców.

Kolejny turniej już w październiku.