IMG 38679 czerwca 2022 (czwartek) to był wielki dzień dla uczniów klas 8 naszej szkoły. Tego dnia w Restauracji „Wrzosowa” odbył się uroczysty bal ósmoklasistów, którzy juz niebawem staną się absolwentami naszej szkoły.

Zebranych gości, którzy przybyli na bal, ciepłymi słowami przywitała przewodnicząca szkoły Nikola Frach oraz Jakub Baran. Otwarcia uroczystoci dokonała Pani Dyrektor Urszula Andrulewicz.

Zebrani Rodzice oraz Kadra Pedagogiczna podziwiali, jak uczniowie z pełną gracją i wdziękiem tańczyli poloneza przygotowanego pod okiem P. Ewy Lesiak.

Po polonezie zaczęła się prawdziwa zabawa przy dyskotekowej muzyce, którą zapewnił Igor Mekler. Radości nie było końca, a sama młodzież była szczęśliwa i uśmiechnięta.

Za organizację balu należy podziękować Rodzicom, bo to oni zadbali o przygotowanie uroczystości.