16 października 2018 r był szczęśliwym dniem dla  dwóch uczniów klasy II c. Otóż zostali oni zaproszeni na uroczyste rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Pocztówka z wakacji" zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Radomsku.

To już XV edycja tego konkursu, w którym  uczniowie klas I - III uczestniczą od wielu lat i zdobywają nagrody.

W tym roku laureatami zostali Wiktor Michalczyk - III miejsce w kategorii dzieci 6-8 lat oraz Mateusz Siwek - wyróżnienie też w tej kategorii.

Na konkurs wpłynęło ponad czterysta prac z wielu miast Polski, a więc prestiż nagród jest wysoki. Szczęśliwi laureaci odbierali gratulacje, nagrody i dyplomy z rąk prezydenta Radomska pana Jarosława Ferenca, a potem częstowali się słodkościami przygotowanymi przez pracowników MBP. Gratulujemy i my!