17 czerwca 2019r. uczniowie klasy III „a” programem artystycznym zaprezentowanym zaproszonym gościom oraz przedstawicielom Małego Samorządu Szkolnego z klas I- III, pożegnali „małą szkołę”. Program dedykowali swoim Rodzicom za Ich opiekę, pomoc w trudnych chwilach, wsparcie i przekazane najważniejsze w życiu wartości.

Przygotowywana wiele tygodni prezentacja multimedialna pozwoliła cofnąć wskazówki zegara o kilka miesięcy lub kilka lat i przypomnieć pamiątkowymi zdjęciami wydarzenia z życia zespołu klasowego, w tym akademie. Prezentacja wzbogacona została piosenkami, układami tanecznymi, wierszami, grą na dzwonkach. Podczas programu talenty muzyczne zaprezentowały uczennice, które rozwijają swoje pasje na zajęciach pozalekcyjnych: Amelka Olborska wykonała utwory na pianinie, a Margarita Tkacz na gitarze klasycznej. Trzecioklasiści wysłuchali wiele ciepłych słów od swoich młodszych kolegów, którzy w prostych, dziecięcych słowach podziękowali za wspólne chwile nauki i zabawy oraz za pracę w samorządzie szkolnym.

W środę 19. czerwca 2019r. uczniowie udali się na wymarzone wakacje, przyjmując życzenia sukcesów w klasie czwartej. Powodzenia!

W piątkowy poranek, 14 czerwca na scenie teatrzyku "Ecie-pecie" klasy II c, miała miejsce premiera spektaklu pt. "Królewna Śnieżka". Był to efekt realizowanego przez uczniów projektu pt. "Bawimy się w teatr".

Mali aktorzy z wielką radością prezentowali swoje umiejętności koleżankom i kolegom z klas I-III, dzieciom z przedszkola oraz rodzicom, którzy gromkimi brawami nagrodzili drugoklasistów, dziękując za zaproszenie.

Uczniowie klasy II a przygotowali dla swoich Najbliższych

program artystyczny pod hasłem

,, DZIĘKI MIŁOŚCI ROZKWITAM „

Wierszami, piosenkami, tańcem, samodzielnie wykonanymi upominkami i radością z powodu wspólnie spędzonych chwil,

dzieci podziękowały za miłość, której doświadczają w Rodzinie.

Nieformalna grupa ,, Aktywna wieś’’,

która zawiązała się przy Filii Bibliotecznej

w Chrzanowicach, realizująca projekt

,,Wakacje z robotyką’’,

ogłasza zapisy dzieci w wieku 7-13 lat

z terenu Gminy Gomunice

na zajęcia, które odbywać się będą

w dniach 5.08.-9.08.2019.

w Urzędzie Gminy w Gomunicach.

Zapisy w siedzibie Filii Bibliotecznej w Chrzanowicach i Gminnej Biblioteki w Gomunicach w godzinach ich pracy.

Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji w bibliotekach.