27 września, jak co roku w naszej szkole odbyły się wybory do Małego Samorządu Szkolnego. Przedstawiciele klas II i III, czyli samorządy klasowe „stanęli” do rywalizacji o tytuł przewodniczącej lub przewodniczącego Małego Samorządu Szkolnego. Po krótkiej, własnej prezentacji oraz odpowiedziach na postawione im pytania nastąpiło głosowanie…

Przewodniczącą została uczennica klasy IIIa  Maja Ryszka, która „wyprzedziła” Margaritę Tkacz, również uczennicę najstarszej klasy w „małej szkole”.

Margarita będzie dzielnie wspierała swoją koleżankę, jako zastępca przewodniczącej Małego Samorządu Szkolnego.

Sekcję kulturalno – informacyjną tworzą wybrani w głosowaniu drugoklasiści: Maja Habel ucz. IIa, Adam Podsadniak z IIb oraz Ola Mach z IIc.

Gratulujemy i startujemy… ,a wspierać najmłodszych w ich pracy oraz działalności będą opiekunowie Małego Samorządu Szkolnego p. D. Kopacka i p. A. Mach.