"Nie jest ważne, jak długo żyjemy, ale jak.”
(Seneka Młodszy)

Z przykrością informujemy, że w dniu 25 kwietnia 2024 r. w wieku 65 lat walkę o życie przegrał śp. Marian Pałyszka - wieloletni Nauczyciel wychowania fizycznego w PSP w Gomunicach, człowiek oddany swej pracy, zaangażowany w sprawy uczniów i szkoły, motywujący wychowanków do aktywności i propagujący sport,  jako sposób na życie.

Dziękujemy Mu za jego obecność wśród nas, za każde spotkanie, dowcipne rozmowy, otwartość, uśmiech i poświęcony czas.  Społeczność szkolna PSP w Gomunicach składa Najbliższym Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia.

Uroczystości pogrzebowe  śp. Mariana Pałyszki rozpoczną się mszą świętą o godzinie 15.00 we wtorek 30 kwietnia 2024 roku w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Gomunicach.