kurczakREGULAMIN KONKURSU

CELAMI KONKURSU SĄ:

• Pogłębienie wiedzy na temat tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi.
  • Rozwijanie kreatywności oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej w różnych formach.
  • Poszerzenie wiadomości na temat technik plastycznych.

ZAŁOŻENIA ORGANIZACYJNE:

1. Konkurs kierowany jest do uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Gomunicach.
  2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie kartki wielkanocnej zgodnie z założeniami:
    • format kartki świątecznej - A4 lub A5,
    • kartka nie może zawierać życzeń w środku,
    • technika plastyczna i różnorodność materiałów do wykonania kartki wielkanocnej – dowolna
  3. Ozdoba świąteczna może być wykonana w dowolnej formie, z dowolnych materiałów.
  4. Prace należy dostarczyć do opiekunów SU – p. Ż. Kowalskiej-Dyi lub p. E. Deresińskiej

OCENA PRAC KONKURSOWYCH:

1. Prace będą oceniane i nagradzane przez komisję powołaną przez Organizatora.
  2. Prace zostaną ocenione pod względem:
    • staranności wykonania,
    • nawiązania do tradycji świątecznej,
    • ogólnych wrażeń artystycznych

TERMIN WYKONANIA PRACY: 31 III 2023

ORGANIZATORZY:

Samorząd Uczniowski, opiekunki SU - p. Eliza Deresińska, p. Żaneta Kowalska Dyja

Zapraszamy!