IMG 20211006 122419W dniu 6 października 2021 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą - uczniowie na korytarzu szkolnym umieścili plakaty wyborcze. Następnie odbyła się prezentacja kandydatów podczas akademii szkolnej. Kandydaci na przewodniczącego szkoły oraz rzecznika praw ucznia przedstawiali się i prezentowali swoje pomysły związane z pracą w samorządzie. Po akademii odbyło się głosowanie-wszyscy uczniowie oddali głosy. Oto wyniki wyborów: przewodnicząca szkoły - Nikola Frach z klasy 8a, zastępca: Julia Ciesielska z klasy 8c, rzecznik praw ucznia - Marta Stępień z klasy 8b. Gratulujemy wszystkim wspaniałych wystapień, wyrównanej walki i życzymy owocnej pracy.