I tak dotarliśmy do końca roku szkolnego, a wraz z nim kończymy realizację innowacji pedagogicznej polegającej na nauce przez obserwację. Uczniowie klasy VII b przez cały rok w ten sposób zdobywali wiedzę dotyczącą otaczającego świata, a właściwie najbliższej okolicy. Kolejne filmy zawierają zróznicowane informacje.

Marta Stępień zasięgnęła informacji  statystycznych  o naszej gminie i przedstawiła je w wersji video. Może statystyka nie jest dla wszystkich ciekawa, ale Marta bardzo czytelnie ukazała obraz danych dotyczących mieszkańców naszej gminy. Brawo!

Wiemy, że produktem regionalnym w naszej rejonie jest miód, a pszczelarstwem zajmuje się wielu mieszkańców gminy. I tym tematem zajęły się Zuzia Bartkowiak i Hanna Sikorska. Pierwsza z nich opowiedziała słowami Pszczółki Mai jak ważne są dla nas pszczoły i jak cenny jest wytwarzany przez nich miód. A druga pokazała w swoim filmie jak powstaje ten pyszny i zdrowy produkt. Brawo dziewczyny!

A na zakończenie informacja. Klasa VII b zaprasza na lekcję otwartą, na której pochwalimy się wszystkimi naszymi flimami i prezentacjami. Już wkrótce ukażą się zaproszenia. Czekamy na Was.

Film Marty Śtępień  kliknij tutaj

Film Zuzi Bartkowiak kliknij tutaj