19 i 20 listopada odbyły się w naszej szkole rozgrywki Powiatowego Turniej Unihokeja Dziewcząt i Chłopców. W turnieju wzięło udział 14 szkół z naszego powiatu (po siedem w każdej kategorii).

W pierwszej rundzie turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach. Reprezentacja dziewcząt „trafiła” do grupy 3 drużynowej, a chłopców do 4 drużynowej. W wyniku rozegranych spotkań nasze drużyny zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach i awansowały do finału. Dziewczęta pokonały w finale reprezentację PSP nr 10 z  Radomska 2 do 1, a chłopcy zwyciężyli po serii rzutów karnych  przedstawicieli PSP nr 2 z Radomska. Zwycięzcami turniejów zostały nasze reprezentacje i one będą reprezentować powiat radomszczański w zawodach rejonowych, które odbędą się 27 listopada w naszej szkole.