12.10.2018 uczniowie PSP w Gomunicach uczestniczyli w zawodach lekkoatletycznych o Puchar Prezydenta Miasta Radomska. Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach:

• bieg na dystansie 60 m., 100 m., 300m.

• skokw dal

• skok wzwyż

w powyższych konkurencjach startowali : Anna Gębicz , Natalia Kęsicka, Martyna Witkowska, Nikola Wawszczak, Mateusz Witkowski, Mariusz Grzywacz, Ernest Kurzawa, Hubert Zawadzki.

Wszyscy uczniowie spisali się bardzo dobrze i zajęli wysokie miejsca w swojej kategorii wiekowej.

Ernest Kurzawa zdobył pierwsze miejsce w skoku w dal, Hubert Zawadzki również miejsce pierwsze w biegu na dystansie 300 m.

W rywalizacji drużynowej nasza szkoła zajęła drugie miejsce w kategorii chłopców i trzecie miejsce w kategorii dziewcząt.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.