03 września 2018r. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Po mszy świętej wszyscy wzięli udział w apelu, który odbył się na hali sportowej. Po wystąpieniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Dyrektor szkoły Pani Joanna Łyś, która serdecznie przywitała wszystkich zebranych, a w szczególności tych najmłodszych uczniów, którzy dopiero rozpoczynają swoją edukację oraz przedstawiła nauczycieli uczących w szkole. Po wystąpieniu Pani Dyrektor głos zabrał wójt gminy, Paweł Olejniczak który skierował kilka słów do uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli. Po okolicznościowym przemówieniu uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do sal lekcyjnych.

W nowym roku szkolnym życzymy uczniom i nauczycielom wiele zadowolenia i sukcesów.