22 grudnia odbyły się w naszej szkole Jasełka Bożonarodzeniowe „Czas stworzenia”. Przedstawienie było wyjątkowe, ponieważ za pomocą teatru cieni dzieci opowiedziały biblijną historię o  powstaniu świata i narodzinach Dzieciątka Jezus. Uczniowie zaprezentowali nie tylko zdolności aktorskie, lecz również talenty wokalne i taneczne oraz umiejętność gry na instrumentach. Cała, wypełniona po brzegi, sala nagrodziła młodych artystów gromkimi brawami. Jasełka wprowadziły zgromadzonych w świąteczny nastrój, a występujący podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku. Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie, świąteczne życzenia oraz piękne słowa uznania.

Ten magiczny, wspólnie spędzony czas, będzie nam przypominał, że zawsze warto być razem.