Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich. Dnia 12 stycznia 2017 r. w naszym przedszkolu w grupie 0a, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli nasi najukochańszy dziadkowie oraz pani wicedyrektor Izabela Świątkowska. Dzieciaki przedstawiły program artystyczny pt: „O Babci, wilku i kolorowych czapeczkach", w którym zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały i wręczyły laurki oraz upominki (podstawki pod kubek). Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.