2 WRZEŚNIA 2013 ROKU UCZNIOWIE NASZEJ ROZPOCZĘLI KOLEJNY ROK SZKOLNY. TRADYCYJNIE PIERWSZE POWAKACYJNE SPOTKANIE ZE SZKOŁĄ POPRZEDZIŁA O GODZINIE 8.00 UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA W NASZYM KOŚCIELE. NASTĘPNIE UCZNIOWIE WRAZ Z NAUCZYCIELAMI UDALI SIĘ DO SZKOŁY, GDZIE O GODZINIE 9.00 ROZPOCZĄŁ SIĘ APEL. NA INAUGURACJI NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2013/2014 OPRÓCZ UCZNIÓW KLAS I-VI, GRONA PEDAGOGICZNEGO, DYREKCJI SZKOŁY OBECNI BYLI RÓWNIEŻ RODZICE, DZIADKOWIE, PRAWNI OPIEKUNOWIE ORAZ ZAPROSZENI GOŚCIE.

W poniedziałek 2 września uczniowie naszej szkoły uroczyście pożegnali wakacje, a powitali nowy rok szkolny 2013/2014. Jest to kolejny rok dający szansę na rozwijanie własnych zainteresowań, zdobywanie nowej wiedzy, doświadczeń, pozwalający również na kontynuację dotychczasowych zadań.