11 marca w gmachu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku odbyła się uroczysta gala rozdania nagród laureatom IX edycji konkursu plastycznego "Z górki na pazurki - moje ferie". W konkursie tym uczestniczyli uczniowie  klas I-III naszej szkoły. Spośród blisko 600 prac nadesłanych na konkurs w trzech kategoriach wiekowych, jury wyłoniło najlepsze. Szczęście uśmiechnęło się do uczennic klas pierwszych. II miejsce w kategorii dzieci 6-8 lat zajęły: Wiktoria Wiatrowska z klasy I a oraz Kinga Andrzejczyk z klasy I b. Pierwszoklasistki były też zdobywczyniami wyróżnień: Amelia Wieloch z klasy I a i Oliwia Gonera z klasy I b. W tej kategorii wiekowej brało udział 229 prac uczniów.
Nagrodzone prace naszych laureatek powstały na zajęciach edukacji plastycznej prowadzonych przez p. Ninę Tazbir i p. Danutę Kopacką.
Dumne pierwszoklasistki odebrały nagrody książkowe z rąk pani dyrektor biblioteki oraz przedstawicieli Urzędu Miasta Radomska i Starostwa Powiatowego. Gratulujemy!