25 października uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece Halloween. Klimat dyskoteki podkreślały dynie halloweenowe. Palące się w nich świeczki rzucały ciepłe światło i przyciągały wzrok już przy samym wejściu do szkoły. Dynie halloweenowe uczniowie wykonali samodzielnie na dodatkowych zajęciach z języka angielskiego i niemieckiego.

Na dyskotece dominowały upiorne kostiumy halloweenowe, dobra muzyka, i konkursy. Adaś Łuczak z pierwszej klasy zdobył nagrodę za najbardziej upiorne przebranie, a Albert Sukiennik, Marta Czerwińska, Angelika Kuliberda, Mateusz Skóra i Krystian Kuliberda wygrali konkurs z jabłkami. Ich zadaniem było wyłowić jak największą ilość jabłek ustami z miski wypełnionej wodą. Wszystkim uczniom za wspaniałą atmosferę na dyskotece i wyjątkowy klimat dziękują organizatorzy: p. J. Kęsicka i M. Sobocińska.