W listopadzie uczniowie klas IV - VI wzięli udział w konkursie z języka niemieckiego "MADE IN DEUTSCHLAND".

Uczniowie mieli za zadanie przedstawić w sposób obrazowy np. za pomocą makiety oraz zgodnie ze swoją wyobraźnią przedmioty, budynki, rzeczy, które są ich zdaniem  charakterystyczne dla Niemiec,  czyli typowo niemieckie. Organizatora szkolnego konkursu p. M.Sobocinską cieszy fakt, iż uczniowie chętnie uczestniczyli w konkursie i przygotowali ciekawe prace, które tworzyły interesującą wystawę na korytarzu szkolnym a następnie są ozdobą sali językowej w naszej szkole. Wszystkie prace były godne uwagi a zwycięzcami konkursu okazali się :

I miejsce : Tobiasz Bezulski (kl. IVb)  za wykonanie makiety  samochodu marki VW o nazwie"Tobi"

II miejsce : Aleksandra Odolińska (kl. Va) za wykonanie kubko- kufla  typowego dla "Oktoberfest"

III miejsce : Piotr Mach (kl.IVb) za wykonanie makiety wieży telewizyjnej w Berlinie "Fernsehturm"

Zwycięzcom oraz pozostałym uczniom, biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy!