W czwartek 20 października w godzinach 16:30 - 19:30

w Szkole Podstawowej w Gomunicach odbyła się dyskoteka Halloweenowa. Organizatorami byli uczniowie uczęszczający na Koło Języka Angielskiego i Niemieckiego,którzy przygotowali kawiarenkę, zrobili ogłoszenie oraz lampiony z dyni stanowiące dekorację.

Wszyscy uczniowie, którzy chcieli tego popołudnia potańczyć byli zobowiązani przyjść przebrani "strasznie" lub "śmiesznie". W specjalnie przygotowanej kawiarence można było zjeść frytki popcorn i napić się napoju. Jak widać na poniższych zdjęciach zabawa była fantastyczna, a uczniowie przebierając się spisali się na medal. Podczas dyskoteki nauczyciele - opiekunowie nagrodzili Martę Czerwińską za  najciekawsze przebranie. Pozostałe osoby, które pojawiły się w przebraniu też otrzymały drobne upominki. Poza tym odbyły się dwa konkursy: „Mumia”, który wygrali uczniowie kl. IVa: Piotr Felicjanki oraz Daria Rudzka, jak również konkurs na zjedzenie jabłka bez użycia rąk i tu zwycięzcami byli Wiktoria Kurek i Marta Czerwińska z klasy VB.

Podczas przygotowania lampionów jack-o’-lanterns.