Zapraszamy uczniów z klas 4-6 do udziału w wycieczce do Parku Miniatur       i Dinolandii w Inwałdzie, w dniu 07.10.2011r.

Na uczestników czeka wiele atrakcji:

- ponad 50 modeli najsławniejszych cudów architektonicznych świata, m.in.: Świątynia Akropolu, Koloseum, Krzywa Wieża w Pizie, Bazylika św. Piotra, Statua Wolności, Mur Chiński, Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Big Ben, Sfinks, Biały Dom.

- zabawa w Zielonym Labiryncie, Dziecięca Karuzela, Kolejka elektryczna Farma, dwukrotna przejażdżka na Piracie lub Kole Młyńskim

- ponad 50 różnej wielkości figur dinozaurów, pterozaurów, ichtiozaurów i innych prehistorycznych stworzeń. Jedyna w Europie kolekcja tych zwierząt, pochodząca ze Stanów Zjednoczonych.

- w czasie wolnym chętni będą mogli skorzystać z ogólnodostępnych lub dodatkowych atrakcji: parku linowego , placu zabaw, petanque lub Jaskini Tajemnic.

Koszt wycieczki: 85 zł.

Organizatorzy wycieczki: pani Monika Famulska, pani Grażyna Sewerynek. Zapisy w bibliotece szkolnej przyjmuje pani Monika Famulska.

Serdecznie zapraszamy!!!!!