W konkursie "Wiosna w teatrze" klasy I - III i zerówki nagrodzono prace uczniów z naszej szkoły.

W dniu 23.03.2012 r. Jury w składzie:
1. Stanisław Kulczyk – Przewodniczący – scenograf, kierownik techniczny Teatru
2. Jadwiga Stępień- pracownia modelatorsko – malarska
3. Mirosław Kurek - pracownia modelatorsko – malarska
4. Zbigniew Macherzyński – plastyk
5. Ewa Skowronek – pracownik Działu Promocji i Sprzedaży

wskazało laureatów i wyróżnionych w następujących kategoriach:

PRACE INDYWIDUALNE:

I miejsce -  Kamila Gałwiaczek , Przedszkole nr 4 Radomsko- nagrodą jest podwójne zaproszenie na wybrany spektakl dla dzieci (termin do ustalenia z Działem Promocji i Sprzedaży)

II miejsce – Patryk Zięba – klasa II b, Zespół Szkolno Przedszkolny w Gomunicach- nagrodą jest podwójne zaproszenie na wybrany spektakl dla dzieci (termin do ustalenia z Działem Promocji i Sprzedaży)

III miejsce – Kacper Perys - lat 4, Przedszkole nr 11 w Częstochowie - nagrodą jest podwójne zaproszenie na wybrany spektakl dla dzieci (termin do ustalenia z Działem Promocji i Sprzedaży)

WYRÓŻNIENIA: