W czasie ferii Samorząd Uczniowski pod opieką p. A. Rumik i p. Z. Ostruszki zorganizował konkurs plastyczny pt.: „Zima w Gomunicach”.

Uczniowie mieli za zadanie w ciągu dwóch godzin wykonać dowolną techniką pracę, która będzie zawierała elementy charakterystyczne dla tej miejscowości wraz z ich zimowym urokiem. Za różnorodność i zaangażowanie postanowiliśmy docenić każdego uczestnika. Nagrody zostaną wręczone po feriach w czasie uroczystego apelu.

Szkoła uczestniczy w realizacji programu profilaktycznego przedstawionego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Radzie Gminy w Gomunicach, który jest fundatorem nagród.

Szczegółowe informacje o realizacji programu zostaną zamieszczone po feriach na stronie internetowej szkoły.