Inaczej niż co roku, z powodu pandemii, odbyło się podsumowanie międzyszkolnej rywalizacji sportowej za rok szkolny 2019/2020. 4 czerwca przed budynkiem naszej szkoły przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego p. Ryszard Kucharski poinformował naszych sportowców i nauczyciela wychowania fizycznego o zajęciu przez chłopców  pierwszego miejsca w międzyszkolnej rywalizacji sportowej.  W rywalizacji tej uczestniczyło 29 szkół z naszego powiatu.  Podczas tego spotkania wyróżnieni uczniowie otrzymali  pamiątkowe nagrody, a nasza szkoła otrzymała sprzęt sportowy.

Szczególne słowa podziękowania należą się uczniom naszej szkoły, którzy osiągnęli  w tym roku szkolnym liczne sukcesy sportowe na szczeblu powiatowym, rejonowym i wojewódzkim. Nie byłoby tych sukcesów bez nauczycieli wychowania fizycznego pracujących w naszej szkole, dlatego również im należą się gratulacje i podziękowania.

Zamieszczona poniżej tabela znajduje się na stronie internetowej Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Radomsku

MIEJSCE

ZAWODY