Drodzy Uczniowie!

Pamiętajcie, iż informacje dotyczące zajęć wychowania fizycznego są umieszczone na stronie szkoły w zakładce „Zdalne nauczanie IV-VIII- ĆWICZMY RAZEM”. Prosimy o zapoznanie się z tematami lekcji, jakie Wam proponujemy. Ponadto planujemy sprawdziany wiedzy z wychowania fizycznego, które będziecie musieli wykonać w ograniczonym czasie, a informację zwrotną wysłać na e-maile poszczególnych nauczycieli WF - u.

KLASA 8 – P. Edyta Szadkowska – Sikorska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Prosimy, aby e–maile odsyłane do nauczycieli, oprócz odpowiedzi na zadane pytania, zawierały również następujące informacje:

imię i nazwisko ucznia,
klasa,
nr w dzienniku i imię nauczyciela, który uczy WF - u.