Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gomunicach informuje, iż w miesiącu wrześniu 2021r. na terenie  placówki zostanie stworzona możliwość  szczepienia przeciwko wirusowi Covid-19 uczniów powyżej 12 roku życia.

Dopuszczone do szczepienia przeciw COVID-19, w grupie wiekowej od 12 roku życia zostały dwa produkty:
- Comirnaty firmy Pfizer/BioNTech;

- Spikevax firmy Moderna Biotech Spain, S.L.

U wychowawców klas oraz w zakładce - ORGANIZACJA - > SZCZEPIENIA, dostępna jest  Deklaracja rodzica / opiekuna prawnego.

Zainteresowanych szczepieniem prosimy o wypełnienie deklaracji i przekazanie do wychowawcy klasy w terminie do 08.09.2021r,  - środa.

Ze szczepienia na terenie szkoły skorzystać mogą również osoby pełnoletnie - rodzice, rodzeństwo, po dokonaniu odpowiedniego wpisu na deklaracji.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji szczepienia będą przekazywane bezpośrednio  do osób, które zadeklarują udział w szczepieniu.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat szczepień znajdującymi się na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki

Link do szczegółowych informacji: kliknij tutaj