IMG 20230114 111746W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi, w piątek 13 stycznia, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu profilaktycznym z asp. sztab. Robertem Niteckim oraz mł. asp. Sylwią Korzela, podczas którego omówiono zasady bezpiecznego spędzania ferii, uprawiania sportów zimowych oraz zabaw na świeżym powietrzu. Uświadomiono zagrożenia, z jakimi dzieci mogą się spotkać podczas ferii, jak bezpiecznie poruszać się po drodze, zwłaszcza po zmroku, a także pod jakie numery telefonu należy dzwonić, aby uzyskać potrzebną pomoc w razie wypadku lub innego zdarzenia. Przypomniano również zasady postępowania z nieznajomymi: „Nie wpuszczaj do domu...” „ Nie rozmawiaj...", „Nie ufaj...".
Wszystkim uczniom oraz nauczycielom, życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku !