DSC 0302Tym razem  20 cukierników z klasy  VIb i IIb  przygotowało słodkie, karnawałowe pyszności – pączki i faworki. Mąka, drożdże, jajka, a potem już tylko marmolada, czekolada i kolorowa posypka  (efekt końcowy) – puste talerze, na których pozostał tylko cukier puder. Było smacznie, pysznie i oczywiście wesoło. Uczniowie  poszerzyli nie tylko swoją  wiedzę kulinarną, ale i matematyczną oraz techniczną. A w obsłudze kulinarnego i multimedialnego sprzętu pozyskanego w ramach programu „Laboratoria przyszłości” wykazali się również precyzją. Nauczyciele i uczniowie serdecznie dziękują rodzicom, którzy chętnie pomagali , przy bardzo odpowiedzialnej kulinarnej pracy związanej z smażeniem tych pyszności.